Superwizje grupowe

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BIK-Szkolenie-SG
  • Kod producenta: BIK-Szkolenie-SG
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 150,00 zł

Superwizje odbywają się w godzinach 18-21.

Serdecznie zapraszam w imieniu BIK na cykliczną superrewizję dla coachów, mentorów, trenerów, nauczycieli i menadżerów, dla wszystkich osób pracujących zawodowo z ludźmi i dla ludzi.

Superwizja to praca nad codziennymi problemami, pytaniami, dylematami oraz tematami trudnymi z wykorzystaniem technik mentoringu, coachingu, psychoterapii oraz elementów warsztatowych. Na co dzień zarządzając ludźmi, kierując ich edukacją, pracują nad ich rozwojem osobistym potrzebujemy zarówno nowych narzędzi jak i higieny psychicznej. Potrzebujemy dystansu, spojrzenia niezależnego a niekiedy porady lub wskazówki jak postępować w trudnej sprawie, jak rozwiązywać ludzkie problemy lub jak działać słusznie. Często ważną kwestią jest również własny, zawodowy, spokój, równowaga i pewność – menadżera, mentora, coacha. Praca z ludźmi i dla ludzi bywa pracą wymagającą zarówno dla poczatkujących jak i doświadczonych osób.

Szeroko pojętym rozwojem zawodowym zajmuje się interdyscyplinarna superwizja w Instytucie Kognitywistyki. Pracujemy w grupach mieszanych, gdzie spotykają się praktycy różnych dziedzin i dyscyplin. Superwizję prowadzą Maciej Bennewicz – założyciel BIK, z 35 letnim doświadczaniem terapeutycznym i mentoringowym w pracy ludźmi oraz 15 letnim w pracy superwizyjnej oraz Annan Jera od 4 lat dyrektor programowa i superwizor Bennewicz Instytut Kognitywistyki, od 15 lat pracująca z ludźmi.