KryZYSK zyskaj na kryzysie czyli 99 mil do portu

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 9788388063374
  • Producent: Coach&Couch
  • Kod producenta: 9788388063374
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 579,00 zł
  • Niedostępny

Zabawy i gry coachingowe oparte zostały na przemyślanych mechanizmach rządzących naszą kreatywnością, spostrzeganiem i odtwarzaniem rzeczywistości oraz wpły­wających na naszą motywację. Bawiąc się, uczymy się, zmieniamy i rozwijamy lekko, łatwo, przyjemnie.

Dzięki kołczoGROM

- zmiana

- rozwój

- coaching

- procesy grupowe

stają się: prostsze, kierowanie nimi łatwiejsze, a osobiste odkrycia rozwojowe w zasięgu ręki.

Dzięki kołczoGROM jeszcze bardziej uatrakcyjnicie rodzinne spotkania.

kryZYSK to połączenie coachingu i gry, kreatywna zabawa i sposób coachingowego rozwiązywania dylematów.

Jak w sytuacji kryzysowej znaleźć dobre strony i nowe, satysfakcjonujące rozwiązania? 

Jak zyskać na kryzysie?

Jak zacząć pomimo trudności?

 

 „W zeszłym tygodniu na promocji gier w Centrum Inspiracji wylosowałam dwa żetony a do nich dwa opowiadania - niesamowita inspiracja i natchnienie. Polecam!!!” (KatarzynaZ - fb)

 

Rozpoczyna się planowanie twojego sukcesu, zmiany lub proces wychodzenia z kryzysu w stronę zysku. Początek symbolicznego rejsu. Określ cel i efekt, jaki zaspokoi Twoje potrzeby.

Teraz: jak go osiągnąć?

 

Masz do dyspozycji zasoby rozpisane w 99 rozdziałach - to Twoje

 

99 mil do portu,

99 kroków do celu,

99 inspiracji prowadzących do rezultatu.

 

Spośród nich dokonujesz losowania. Losowanie zasobów przypomina decyzje armatora. Kapitan nie ma wypływu na to, jaki ładunek wiezie. Podobnie jak w codziennym życiu, nie mamy wpływu na zmiany otoczenia, decyzje szefów czy koniunkturę. Często nam się wydaje, że dopiero zmierzając do celu, w drodze, uzyskamy potrzebne umiejętności i spodziewane efekty. Tymczasem już na stracie, w Porcie Macierzystym, jesteśmy całkiem dobrze wyposażeni. Zanim wyruszyliśmy w drogę, zanim zaczęliśmy świadomie i celowo zbierać środki,  już mamy  sporo przydatnych zasobów i nierzadko część oczekiwanych rezultatów.

 

W zestawie nowej wersji kryZYSK II: Książka kryZYSK, Arkusze: A  (50sztuk) oraz na usb: Arkusze B i C, instrukcja, żetony - 99 zasobów, 99 kart.

 

 

Licencja 

•To licencja dla kupującego, otrzymywana przy zakupie gry i wliczona w cenę gry •gwarantująca Nabywcy Licencji prawo do stosowania w praktyce profesjonalnej kołczoGRY do celów indywidualnej i grupowej pracy:  coachingowej, mentorskiej, trenerskiej, doradczej, pedagogicznej
 

Licencja jest wydawana przez Bennewicz Instytut Kognitywistyki.Kontakt: biuro@instytutbennewicz.pl tel. 667 951 750